LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Digi-Key Electronics dodało w 2021 r. do oferty ponad 500 nowych dostawców i 125 tysięcy pozycji

Firma Digi-Key Electronics ogłosiła, że w 2021 r. znacznie rozszerzyła swoje portfolio, dodając ponad 500 nowych dostawców. W 2021 r. firma dodała również do swojej oferty ponad 125 tysięcy nowych pozycji magazynowych (SKU).

Do kluczowych dostawców dodanych do portfolio zaliczają się między innymi firmy Siemens, Schneider i QuickLogic. Działalność firmy zwiększyła całkowitą liczbę dostawców do ponad 2000, a ofertę do ponad 12,6 mln. unikalnych produktów.

Firma Digi-Key kontynuuje poszerzanie różnorodności swoich produktów i dostawców o nowe kategorie produktów dzięki platformie handlowej. Jest to wspólne źródło wszystkich innowacji technologicznych obejmujących wszystkie aspekty nowoczesnej elektroniki. Produkt z platformy handlowej jest zazwyczaj wysyłany w ciągu 1-5 dni bezpośrednio od dostawcy.

Korzystając z magazynu i centrum logistycznego program realizacji zamówień przez Digi-Key łączy możliwości magazynu 3PL z obsługiwaną przez wiele lat, globalną bazą klientów oraz witryną internetową do realizacji zamówień i transakcji na żądanie. Dzięki temu firma może wprowadzać na rynek, sprzedawać, wybierać, pakować i wysyłać produkty na cały świat.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Digi-Key.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.
Tagi: Digi-Key, news