[WEBINARIUM] Automatyczny router interaktywny – Active Route

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone automatycznemu routerowi ścieżek w środowisku Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 1 lutego 2022 r. o godzinie 11.00.

Technologia Active Route dostarcza zaawansowanych algorytmów, które pozwalają na automatyczne, jednoczesne wstawianie wielu ścieżek dla połączeń wskazanych przez użytkownika. Narzędzie to pozwala również projektantowi zdefiniować kształt trasy, w obrębie której mają zostać wstawione wybrane ścieżki. Active Route nie tylko potrafi wstawiać ścieżki lecz w jednym przebiegu pozwala na automatyczną optymalizację połączeń przez zamianę wyprowadzeń oraz automatyczne wyrównanie długości wstawianych ścieżek.

Computer Controls zaprasza na bezpłatne webinarium, podczas którego przedstawione zostaną wymagania, konfiguracja i sposób użycia narzędzia bezpośrednio w programie Altium Designer.

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Spotkanie poprowadzi Adam Adamcewicz, ekspert oraz wieloletni praktyk programu Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze