ENTE Sp. z o.o. z Gliwic oferuje szybką dostawę części elektronicznych w przystępnych cenach

Firma ENTE Sp. z o.o. z Gliwic, znana jako projektant i producent zaawansowanych technologicznie systemów, urządzeń oraz oprogramowania, wdrożyła nową stronę internetową (http://produkty.ente.com.pl/). Na tej witrynie oferuje sprzedaż części oraz podzespołów elektronicznych.

Spółka ma w swojej ofercie produkty w bardzo atrakcyjnych, przystępnych cenach. Są to elementy nowe, najwyższej jakości, pochodzące od wiodących producentów i dostawców, z którymi ENTE współpracuje od wielu już lat przy realizacji swoich projektów.

Wywołany pandemią COVID zawyżony popyt na elektronikę i zaniżona podaż sparaliżowały rynek. Problemy z zakupem podzespołów można rozwiązać dzięki współpracy z ENTE. Firma oferuje elektronikę trudno dostępną u innych dostawców, a także elastyczne warunki współpracy. Realizuje zamówienia nie tylko na pojedyncze partie, ale również na kompletne BOM-y materiałowe (Bill Of Materials).

Firma gwarantuje zgodność produktu z zamówieniem, szybki czas realizacji otrzymywanych zleceń oraz profesjonalny kontakt z Klientem.

Więcej informacji na stronie: https://produkty.ente.com.pl/, gdzie dostępna jest wyszukiwarka dostępnych elementów, jak np. układy scalone, procesory, tranzystory, diody czy złącza.

O autorze