[WEBINARIUM] Biblioteka komponentów na Altium 365

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone bibliotekom komponentów w chmurze Altium 365. Odbędzie się ono w dniu 15 lutego 2022 r. o godzinie 11.00.

Altium 365 to platforma chmurowa, pozwalająca użytkownikom Altium Designer na przechowywanie projektów, komponentów czy innych danych projektowych. Dane te można w łatwy i bezpieczny sposób współdzielić z innymi użytkownikami w obrębie organizacji, a także poza nią. Biblioteka komponentów stworzona w oparciu o serwer Altium 365 to najbardziej zaawansowana biblioteka dostępna w Altium Designer. Posiada wiele unikalnych funkcjonalności, niedostępnych w bibliotekach plikowych czy bazodanowych.

Podczas webinarium przedstawiona zostanie koncepcja przechowywania komponentów na serwerze, sposoby ich tworzenia oraz sposób użycia w Altium Designer. Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych. Spotkanie poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze