Farnell publikuje serię artykułów „How To…”, by wspierać inżynierów w trakcie ich prac nad IoT i przemysłowym IoT

Farnell rozbudował swój serwis Technical Resources Hub o nowe, unikalne treści, pozwalające zgłębić zagadnienia Przemysłu 4.0, projektowania na potrzeby Internetu Rzeczy i wiele innych gorących tematów, którymi żyją inżynierowie rozwijający projekty elektroniczne. Serwis z materiałami technicznymi zaprojektowano tak, by zapewnić inżynierom kompleksowe porady i zasoby szkoleniowe niezależnie na którym etapie tworzenia nowych produktów się znajdują.

Innowacje w technologiach IoT i w Przemysłowym IoT szybko przyspieszają wraz z potrzebą zwiększania stopnia automatyzacji, a także wdrażania zaawansowanych systemów łączności. Inżynierowie mogą teraz zagłębić się w różne obszary projektowania IoT i Przemysłu 4.0, zaglądając do serwisu Technical Resources Hub i sięgając do zakładki „How To” – serii materiałów na temat wszystkich etapów projektowania i implementacji systemów – od początku, aż do łączenia ich z chmurą.

Seria „How To” zawiera szereg krótkich artykułów. Zawierają one instrukcje wskazujące jak projektować z użyciem konkretnych technologii oraz jak rozwijać umiejętności związane z wdrażaniem Przemysłu 4.0 i bardziej ogólnych projektów IoT. Wśród ostatnich tekstów znalazły się materiały pokazujące m.in. „Jak zaimplementować różne rodzaje systemów przetwarzania danych na krawędzi, celem wykorzystania ich w aplikacjach inteligentnych fabryk”, a także „Jak skonfigurować systemy kontroli dostępu przez bramki do poszczególnych instalacji przemysłowych” i wiele innych.

Nowe treści z zakresu IoT i przemysłowego IoT, a także szereg dodatkowych materiałów można znaleźć w serwisie Technical Resources Hub, prowadzonym przez Farnell.

O autorze