element14 ogłasza zwycięzców dorocznych Nagród Społeczności

element14.com ogłosiła laureatów dorocznych Nagród Społeczności, w ramach których najlepsi innowatorzy, projektanci i inżynierowie są wyłaniani spośród wielu kategorii.

Nagrody pozwalają zwrócić uwagę na niesamowitą pracę, jaka każdego dnia jest wykonywana przez tę różnorodną grupę, której członkowie pochodzą z całego świata. W 2022 roku po raz pierwszy wskazano 5 najlepszych członków, a ponadto wyłoniono 10 najbardziej obiecujących twórców.

Zwycięzcami Nagród Społeczności element14 za 2021 rok są:

  • 5 najlepszych członków społeczności roku 2021 – Jan Cumps, Don Bertke, Doug Wong, Shabaz Yousef i Frank Milburn – wszyscy z nich wnieśli wielki wkład w społeczność element14 w 2021 roku.
  • Obiecujący twórcy roku 2021 – Gary Yohe, Scott Stobbe, Andrew Johnson, Sean D. Conway, Michael Zurek, Enrique Albertos Ciervide, Steve K. Kruglewlcz, Navadeep Ganesh U, Rushiraj Jawale i raspberrypitechguy – wszyscy z nich opublikowali wiele treści na stronach społeczności w 2021 roku i ich działania będą zdecydowanie warte uwagi w przyszłości.
  • Najlepszy uczestnik wyzwań projektowych rokuEnrique Albertos Ciervide – podjął się praktycznego podejścia do walki z rozwojem pandemii COVID-19, projektując urządzenie VenTTracker – sprzęt IoT, który monitoruje gęstość gazów i steruje oknami w określonym obszarze. Dzięki temu opracowaniu stał się też głównym zwycięzcą wyzwania projektowego „Design for a Cause”.
  • Projekty roku 2021 z serii Project14 Wzmacniacz pomiarowy do podglądu szumów i Płytka do zasilania i wysterowywania testowanych urządzeń – Niesamowite prace, wykonane przez Shabaza Yousefa, który stworzył wzmacniacz pomiarowy dla szumów i przez Andrew Johnsona, który opracował płytkę sterującą, przydatną przy pomiarach. Obie wyróżniały się wśród zgłoszeń do konkursów Project14 w 2021 roku.
  • Najlepszy projekt wideo roku 2021 w ramach serii element14 prezentuje DIY Star Trek Tricorder – Społeczność element14 zagłosowała wyłaniając zwycięzcę w tej kategorii i wskazując projekt DIY Star Trek Tricorder, opracowany przez Jamesa Lewisa. To zabawne, odnoszące się do Star Treka wideo, wyróżniało się spośród innych zgłoszeń w ramach konkursu Build Inside the Box, zorganizowanego w 2021 roku.
  • Ulubione z przetestowanych produktów w 2021 roku Źródło zasilania z funkcjami pomiarowymi NGU401 firmy Rohde & Schwarz, konfigurowalna programowo platforma radiowa USB 1×1 firmy Digilent i Raspberry Pi Pico – społeczność element14 zapytała swoich członków w ankiecie, które z prezentowanych urządzeń w ramach serii RoadTests w 2021 roku spodobały się najbardziej. Wymienione powyżej trzy produkty zajęły odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
  • Najlepsze recenzje serii RoadTests w roku 2021 Wybrano wielu zwycięzców – Tak wiele imponujących recenzji, jakie opublikowano w tym roku spowodowało, że społeczność element14 zdecydowała się zebrać najlepsze z nich, a w tym wyróżnić najlepszego studenta zajmującego się recenzjami, najlepszych nowych testerów, najlepsze wschodzące recenzje technologiczne i ogólnie najlepsze recenzje z serii RoadTests w roku 2021.
  • Project14 – osoba decydująca, założyciel i influencer roku 2021Frank Milburn, Jan Cumps, i Gary Yohe. Ponieważ członkowie społeczności element14 odgrywają tak ważną, integralną rolę w wyzwaniach projektowych z serii Project14, a w tym wskazują tematy tych comiesięcznych inicjatyw, zdecydowano że nagrodzeni zostaną trzej członkowie społeczności za bezcenny wkład, jaki wnoszą w sędziowanie, dzielenie się pomysłami na nowe zadania oraz za własne projekty, publikowane w ramach wyzwań.
  • Najlepsze webinarium roku 2021 – Seria Summer of FPGAs – społeczność przygotowuje co roku wiele webinariów i innych materiałów edukacyjnych. Webinaria Summer of FPGAs, omawiające jak rozpocząć prace z układami FPGA, wyróżniają się ze względu na stopień zaangażowania użytkowników.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Nagród Społeczności za 2021 rok, odwiedź stronę element14

O autorze