LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Digi-Key Electronics wyróżnione tytułem Dystrybutora Roku 2021 przez Global Connector Technology (GCT)

Firma Digi-Key Electronics otrzymała od Global Connector Technology (GCT) nagrodę Dystrybutor Roku 2021. GCT jest wiodącym dostawcą standardowych i niestandardowych produktów połączeniowych znanym z doświadczenia w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań w dziedzinie złączy od ponad 30 lat. Firmę Digi-Key wyróżniono za swoje zaangażowanie we współpracę z GCT i znakomitą sprzedaż.

„Digi-Key Electronics jest godnym laureatem tej nagrody za rok 2021. Nasze firmy wzmocniły współpracę i wygenerowały wyjątkowy wzrost przychodów ze sprzedaży, ponad dwukrotnie przekraczając poziom z roku 2020”, przyznał Laurence Hill, dyrektor zarządzający GCT. „Wspólnie dokonaliśmy znacznych postępów w zakresie zwiększenia liczby klientów końcowych, liczby składowanych jednostek magazynowych i wielu innych ważnych wskaźników transakcyjnych. Niezwykle cenimy sobie dostęp do szerokiej oferty, jaką Digi-Key zapewnia naszym obecnym i przyszłym klientom”.

Odwiedź stronę firmy Digi-Key, aby zapoznać się z pełną listą produktów GCT dostępnych za jej pośrednictwem.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.
Tagi: Digi-Key, news