Firma Digi-Key przedstawia serię filmów Revolutionizing Automation

Firma Digi-Key Electronics prezentuje nową serię filmów pt. „Revolutionizing Automation”, w których omawiane są najnowocześniejsze technologie automatyki i sterowania.

Czteroczęściowa seria filmów, sponsorowana przez Omron i Siemens, pokazuje w jaki sposób Digi-Key realizuje ponad 5,3 miliona zamówień rocznie dzięki efektywnemu łańcuchowi dostaw, który jest obsługiwany przez wiodących światowych dostawców rewolucjonizujących rozwiązania w zakresie automatyki i sterowania, takich jak czujniki, silniki i sterowniki, robotyka, złącza, zasilanie, RFID i wiele innych.

„Komponenty automatyki i sterowania są nie tylko elementem bogatej oferty produktów firmy Digi-Key, lecz także czymś, co wykorzystujemy każdego dnia. Pozwalają zapewnić szybką, bezpieczną i efektywną realizację zamówień”, powiedział Eric Wendt, dyrektor ds. automatyki w Digi-Key. „Automatyka i sterowanie to szybko rozwijające się rynki, które mają zasadnicze znaczenie dla zapewnienia sprawnego funkcjonowania globalnych łańcuchów dostaw w czasie wzrostów i spadków. Dlatego cieszymy się, że poprzez tę serię filmów możemy podzielić się wiedzą na temat wykorzystania tej technologii przez Digi-Key”.

Pierwszy z serii filmów nosi tytuł „Totally Integrated Automation” i jest już dostępny w witrynie internetowej Digi-Key. W odcinku tym prezentujemy rozmowy z liderami firmy Siemens na temat elementów składowych portalu Totally Integrated Automation Portal (TIA Portal), które są już dostępne dla klientów Digi-Key.

Seria filmów opowiadających o tym, w jaki sposób Digi-Key rewolucjonizuje przyszłość automatyki i sterowania, jest dostępna w witrynie internetowej firmy Digi-Key.

O autorze