[ZAKOŃCZONA] Wygraj debugger MPLAB ICD 4 firmy Microchip dla układów PIC i dsPIC

Portal Mikrokontroler.pl oraz firma Microchip zapraszają do wzięcia udziału w loterii, w której nagrodą główną jest debugger MPLAB ICD 4 (DV164045). Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy na zniżkę 15% oraz bezpłatną wysyłkę zestawu.

Nowy debugger MPLAB ICD 4 ma szybszy procesor oraz obszerniejszą pamięć RAM niż poprzednik, co pozwala zapewnić nawet dwukrotnie wyższą szybkość debugowania mikrokontrolerów PIC i kontrolerów dsPIC w porównaniu do ICD 3. MPLAB ICD 4 oferuje również szerszy zakres napięcia docelowego i opcjonalne zasilanie zewnętrzne do 1 A.

W celu zagwarantowania elastyczności, MPLAB ICD 4 oferuje opcje podciągania do zasilania lub ściągania do masy dla linii docelowego interfejsu oraz programowalną regulację szybkości debugowania. Wydajny, 32-bitowy mikrokontroler o taktowaniu 300 MHz zapewnia dużą wydajność. Szybsze przetwarzanie, wraz pamięcią buforową 2 MB, daje w efekcie produkt, który jest nawet dwukrotnie szybszy niż jego poprzednik.

MPLAB ICD 4 firmy Microchip to produkt łatwy w użyciu, który obsługuje wiele mikrokontrolerów PIC i cyfrowych kontrolerów sygnału dsPIC z oferty Microchip. Współpracuje także ze zintegrowanym środowiskiem programistycznym MPLAB X. Upraszcza to proces migracji pomiędzy różnymi mikrokontrolerami PIC tak, aby spełnić wymagania docelowego rozwiązania.

MPLAB ICD 4 łączy się z komputerem za pomocą interfejsu USB 2.0 HS i jest połączony z urządzeniem docelowym za pomocą złącza kompatybilnego z MPLAB ICD 3 oraz MPLAB REAL ICE. Debugger współpracuje również z interfejsem JTAG.

Szybsze i bardziej dostosowane debugowanie w czasie rzeczywistym:

  • Obsługa mikrokontrolerów PIC i kontrolerów dsPIC
  • 2x więkza szybkość niż ICD 3
  • Skrócony czas oczekiwania zwiększa wydajność debugowania
  • Uproszczona migracja między mikrokontrolerami PIC

Więcej informacji o zestawie ewaluacyjnym znajdziesz na stronie https://www.microchip.com/developmenttools/ProductDetails/DV164045

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 marca 2022 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 25 kwietnia 2022.
  5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez firmę Microchip po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze