LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Drugi sezon serii filmów Digi-Key „City Digital” o inteligentnych domach

Firma Digi-Key Electronics zapowiedziała publikację 2. sezonu filmów z serii „City Digital” sponsorowanego przez firmy u-bloxLittelfuse i Taoglas. Ta trzyczęściowa seria stanowi głębszą analizę tzw. inteligentnych miast. Twórcy opisują sposoby, w jakie technologia przekształca współczesne domy i przenika do wszystkich aspektów codziennego życia mieszkańców.

Pierwszy z trzech filmów serii nosi tytuł „Welcome to Your Smart Home”. Jest już dostępny w witrynie internetowej firmy Digi-Key. Drugi film, zatytułowany „Beyond the Walls”, pojawi się pod koniec marca. Natomiast trzeci, czyli „Technology at the Foundation”, firma opublikuje już w kwietniu. Każdy odcinek serii przedstawi najnowsze innowacyjne technologie stosowane w domach inteligentnych: od urządzeń AGD, poprzez zabezpieczenia, aż po ładowanie pojazdów elektrycznych, itd.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, w jaki sposób firma Digi-Key wspiera ten rozwijający się sektor i jak produkty firm u-blox, Littelfuse i Taoglas pomagają tworzyć nowoczesne domy inteligentne, wejdź na stronę Digi-Key.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.
Tagi: Digi-Key, news