[WEBINARIUM] Edytor PCB 3D w Altium Designer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone obsłudze edytora 3D w środowisku Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 20 kwietnia 2022 r. o godzinie 11.00.

Niezależnie od tego, jakich produktów to dotyczy, płytki obwodów drukowanych stają się coraz gęstsze. Coraz częściej umieszcza się je w możliwie najmniejszych obudowach, często o bardzo wyrafinowanych kształtach. Przy bardzo dużym nacisku na czas realizacji projektu i dostarczenia produktu na rynek, projektant nie ma czasu na tworzenie wielu prototypów płytek w celu sprawdzenia ich rozmiaru, poprawnego wyrównania złącz czy i dopasowania do obudowy. Wszystkie te sprawdzenia należy wykonać już na etapie projektowania. Dzięki unikalnemu edytorowi PCB 3D, Altium Designer pozwala rozwiązać te problemy.

Podczas webinarium przedstawione zostaną funkcjonalności programu w zakresie obsługi 3D, tworzenie modelu trójwymiarowego komponentu, edycja komponentów w edytorze PCB 3D, definiowanie reguł i sprawdzanie konfliktów, złożenie płytki PCB z obudową. Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów, projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Spotkanie poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny Altium Designer.

Link do rejestracji

O autorze