Farnell publikuje e-booka z opiniami ekspertów z branży aparatury kontrolno-pomiarowej

Farnell wydał nowego e-booka, zatytułowanego „The Innovation Experts”. Publikacja bazuje na serii podcastów o tym samym tytule emitowanych w 2021 roku. Nowa książka jest dostępna do bezpłatnego pobrania i zawiera opinie wiodących producentów na temat przyszłości aparatury kontrolno-pomiarowej, pomiarów i powiązanych z nimi technologii.

W publikacji znalazł się szereg unikalnych wskazówek, cennych dla wszystkich zajmujących się sprzętem pomiarowym. W wywiadach zamieszczonych w książce omawiana jest sytuacja globalnego rynku aparatury kontrolno-pomiarowej. Podkreślono w jaki sposób producenci rozwijają najnowocześniejsze technologie i produkty, by umożliwić inżynierom osiąganie innowacji.

Rozszerzone wersje wszystkich wywiadów opublikowanych w książce dostępne są w postaci serii podcastów. Podcasty można znaleźć w serwisach Spotify, Apple Podcasts, a także w należącym do Farnell serwisie Technical Resources hub.

Aby bezpłatnie pobrać nowego e-booka „The Innovation Experts – Series 1: Test & Measurement”, odwiedź stronę firmy Farnell.

O autorze