Firma Digi-Key Electronics oferuje teraz usprawnioną obsługę podatku VAT dla klientów z Europy

Firma Digi-Key Electronics ogłosiła, że oferuje obecnie nowe, bardziej elastyczne opcje dostawy i obsługi podatku VAT. Obsługa VAT dostępna jest dla klientów z Europy korzystających z usług Import One-Stop Shop (IOSS) i UPS World Ease.

Dzięki powyższym opcjom podatek VAT może być pobierany w chwili składania zamówienia w przypadku zamówień realizowanych między przedsiębiorstwami a konsumentami. Pozwala to wyeliminować niespodziewane opłaty po zrealizowaniu transakcji internetowych. Klienci nadal mogą korzystać ze zweryfikowanego numeru VAT, aby odłożyć płatność na dalszy etap procesu zakupów.

„Digi-Key nieustannie szuka sposobów na poprawę środowiska zakupowego dla naszych klientów. Dlatego niezmiernie cieszymy się, że możemy wprowadzić usprawnione opcje dostawy i obsługi VAT dla klientów z Europy” – Mówi Ian Wallace, wiceprezes ds. rozwoju firmy w obu Amerykach i krajach EMEA w firmie Digi-Key. „Wspomniane możliwości eliminują nieoczekiwane opłaty. Składają się także na bardziej płynny i uproszczony proces składania zamówień dla inżynierów i producentów na całym świecie”.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową firmy Digi-Key.

O autorze