Firma Digi-Key Electronics wyróżniona nagrodą Globalnego Dystrybutora Roku przyznawaną przez Memory Protection Devices

Firma Digi-Key Electronics została wyróżniona przez Memory Protection Devices (MPD) nagrodą Globalnego Dystrybutora Roku 2021.

Firma MPD jest wiodącym światowym projektantem i dostawcą komponentów elektronicznych w dziedzinie technologii złącz zasilających. Dostarcza uchwyty i styki baterii, złącza i podzespoły samochodowe 12V. Producent oferuje konkurencyjne ceny, a jednocześnie dąży do doskonałości, co znajduje odzwierciedlenie w posiadanym przez nią certyfikacie ISO 9001:2000.

„Wyrażamy naszą głęboką wdzięczność firmie MPD za to wyróżnienie i ciągłą współpracę, która przyczyniła się do stałego wzrostu w 2021 roku”, powiedział David Stein, wiceprezes ds. globalnego zarządzania dostawcami w Digi-Key. „Ta nagroda potwierdza nasze zaangażowanie w realizację koncepcji powstających na całym świecie przez dostarczanie innowacyjnych produktów od wiodących dostawców. Składam podziękowania wielu ciężko pracującym ludziom w obu firmach, dzięki którym to wszystko się dzieje!”

„Jestem dumny, że mogę przyznać firmie Digi-Key Electronics nagrodę Globalnego Dystrybutora Roku 2021. Digi-Key otrzymuje tę nagrodę za doskonałe wyniki w sprzedaży, obsłudze klienta i wydajności” powiedział Daniel B. Lynch, Sr, dyrektor generalny MPD. „Digi-Key nieustannie wykonuje znakomitą pracę, reprezentując MPD i całą naszą ofertę produktów. Gratulacje od nas wszystkich za to w pełni zasłużone osiągnięcie. Cieszymy się na dalszy rozwój naszych relacji biznesowych i życzymy wielu sukcesów w nadchodzących latach!”

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Memory Protection Devices i zamówić produkty z jej oferty, odwiedź witrynę Digi-Key.

O autorze