[ZAKOŃCZONY] Wygraj zestaw rozwojowy Microchip SAM E54 Curiosity Ultra

Portal Mikrokontroler.pl oraz firma Microchip zapraszają do wzięcia udziału w loterii, w której nagrodą główną jest zestaw SAM E54 Curiosity Ultra (DM320210). Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy na zniżkę 15% oraz bezpłatną wysyłkę zestawu.

Zestaw rozwojowy SAM E54 Curiosity Ultra zawiera wbudowany programator i debuger. Oznacza to, że do pracy nie potrzeba żadnego zewnętrznego sprzętu. Możliwości płytki można rozszerzyć za pomocą płytek zewnętrznych, takich jak MikroElektronika mikroBUS Click. Płytki rozszerzeniowe Microchip pozwalają również dodać do systemu interfejs Ethernet, Wi-Fi, a także wejście i wyjście audio.

Zestaw umożliwia projektowanie szerokiego zakresu aplikacji, w tym w zakresie Bluetooth Audio, CAN, interfejsów graficznych, IoT, robotyki, a także projektów na etapie proof-of-concept.

Mikrokontrolery z rodziny SAM E34 zawierają rdzeń ARM Cortex-M4 z jednostką FPU o taktowaniu 120 MHz. Oferują także pamięć Flash o pojemności 1 MB z kodowaniem ECC oraz SRAM o pojemności do 256 KB, również z ECC. Dysponują także portem Ethernet 10/100 MAC i dwoma CAN-FD dedykowanym do aplikacji automatyki przemysłowej, automotive, a także innych, wymagających połączenia przewodowego. Mikrokontroler SAM E34 zapewnia także oszczędność energii oraz wbudowane sprzętowe funkcje bezpieczeństwa.

Zestaw rozwojowy zawiera także debugger Microchip Embedded Debugger (EDBG) Jest to kompleksowe urządzenie USB zawierające następujące interfejsy:

  • Debugger,
  • Wirtualny port COM,
  • Interfejs danych DGI

Więcej informacji o zestawie znajdziesz na stronie https://www.microchip.com/en-us/development-tool/DM320210

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 maja 2022 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 27 czerwca 2022.
  5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez firmę Microchip po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze