Farnell wprowadził do magazynów najnowsze rezystory scalone firmy Panasonic

Farnell wprowadził do swoich magazynów najnowsze rezystory scalone marki Panasonic, zapewniając tym samym użytkownikom dostęp do elementów dużej mocy, wytwarzanych w niewielkich obudowach

To dosyć poważne rozszerzenie oferty komponentów pasywnych dostępnych w firmie Farnell. Pozwoli ono klientom na znaczące przyspieszenie procesów wprowadzania produktów na rynek, a to za sprawą pewności i niezawodności źródła podzespołów. Aplikacje, w których stosowane są omawiane rezystory obejmują inwertery, systemy zarządzania akumulatorami, systemy ADAS i LiDAR, radary, systemy oświetleniowe, wbudowane układy ładowania, roboty przemysłowe i szereg systemów motoryzacyjnych.

W porównaniu do tradycyjnych rezystorów grubowarstwowych, nowe rezystory scalone marki Panasonic cechują się dwukrotnie większą mocą. Pozwalają projektantom na ulepszenie swoich projektów o rezystory o wyższych parametrach, a zarazem mniejszych obudowach. Oszczędzają tym samym cenną przesrzeń na płytce drukowanej.

Rezystory nie tylko pozwalają zmniejszyć rozmiary i masę nowych produktów. Spełniają też wymogi kwalifikacji motoryzacyjnej AEC-Q200 (za wyjątkiem serii ERA*A).

Nowy wybór rezystorów scalonych firmy Panasonic jest już dostępny w sklepie Farnell.

O autorze