[WEBINARIUM] Analiza sieci zasilania przy użyciu rozszerzenia PDN Analyzer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone modułowi PDN Analyzer do analizy sieci zasilania w Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 21 czerwca 2022 r. o godzinie 11.00.

Poprawność rozmieszczenia ścieżek na płytce PCB zależy od wielu czynników. Bardzo często zdarza się, że konstruktorzy nie przywiązują odpowiedniej wagi do poprawnego tworzenia sieci zasilania i nie stosują żadnych narzędzi, pozwalających określić, jak stworzony przez nich układ ścieżek wpływa na poprawność zasilania urządzenia. Niezbędne stają się narzędzia analizy integralności stałoprądowych sieci zasilania, określane jako Power Delivery Network (PDN) analysis, czy też Power Integrity (PI-DC) analysis, pozwalających określić, czy rozmiar płaszczyzn, szerokość ścieżek czy wielkość przelotek od źródła zasilania do odbiornika jest wystarczająca, by zapewnić poprawne zasilanie układu.

Organizator zaprasza na bezpłatne webinarium, podczas którego zaprezentowane zostanie użycie rozszerzenia PDN Analyzer w przykładowym projekcie Altium Designer. Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów, projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Spotkanie poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny Altium Designer.

Link do rejestracji na webinarium

O autorze