Farnell poszerza wybór produktów marki Toshiba

Farnell wzmocnił swoje partnerstwo z firmą Toshiba Electronics Europe GmbH (Toshiba). Poskutkowało to znaczącym poszerzeniem wyboru produktów oraz stopnia zatowarowania magazynów Farnell produktami Toshiby.

Wybór produktów marki Toshiba wzrośnie do 800 komponentów, a z czasem – w 2023 roku – do ponad 1000 podzespołów. Nowe produkty będą wprowadzane w ciągu tego roku i przyszłych lat.

Rozbudowane porozumienie bierze pod uwagę szybkie zmiany sposobów, w jakie klienci wybierają komponenty do nowych i istniejących projektów. Nowe podejście wynika z niedawnej pandemii oraz z niedoborów układów półprzewodnikowych. Farnell z powodzeniem dystrybuował od lat wybór podzespołów Toshiby. Teraz rozszerzona oferta skoncentruje się na wiodących na rynku układach optoelektronicznych Toshiby, w tym na przekaźnikach, a także na niskiej i wysokiej mocy MOSFETach, dyskretnych tranzystorach IGBT oraz małosygnałowych diodach i tranzystorach. W ofercie znajdą się też stabilizatory napięcia i układy logiczne oraz podzespoły przeznaczone do tworzenia systemów sterowania.

Rosnący wybór produktów marki Toshiba jest dostępny już teraz z szybką wysyłką ze sklepu Farnell w Europie.

O autorze