Farnell publikuje nowy przewodnik, by wesprzeć specjalistów ds. zakupów

Farnell opublikował dziś wyjątkowy oraz dostępny do bezpłatnego pobrania przewodnik, który powstał w ramach współpracy ze społecznością Supply Management Insider i instytutem CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply). W anglojęzycznej publikacji, zatytułowanej „Confronting the hidden costs and challenges in your electronics supply chain” („Mierzenie się z ukrytymi kosztami i wyzwaniami w twoim łańcuchu dostaw elektroniki”), wskazywane są drogi dla kupców i specjalistów zajmujących się zawodowo zakupami, by lepiej radzili sobie z trudnościami we własnych łańcuchach dostaw.

Specjaliści od zakupów i inne osoby zajmujące się zawodowo elektroniką, które chciałyby zwiększyć efektywność swoich procesów zakupowych, mogą bezpłatnie pobrać publikację i zapoznać się z pięcioma strategiami, pomagającymi poradzić sobie z trudnościami w łańcuchach dostaw i z ukrytymi kosztami. Omawiane kwestie to m.in.:

  • globalne niedobory układów półprzewodnikowych,
  • zwiększone koszty logistyki,
  • wzrost kosztów surowców,
  • utrudnienia we frachcie morskim,
  • presja inflacyjna.

Publikacja „Confronting the hidden costs and challenges in your electronics supply chain” jest dostępna do pobrania z tego adresu.

O autorze