Mike Slater został mianowany wiceprezesem ds. rozwoju biznesu globalnego w firmie Digi-Key

Digi-Key Electronics ogłosiło mianowanie Mike’a Slatera na nowego wiceprezesa ds. rozwoju biznesu globalnego. Na tym stanowisku Mike Slater będzie nadzorował strategie rozwojowe firmy w zakresie budowy bazy klientów i dostawców.

Mike Slater przynosi do firmy ponad 25-letnie doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu i biznesie. Był prezesem w firmie E-Switch Inc., gdzie odpowiadał za globalną sprzedaż na rynkach Ameryki Północnej i Łacińskiej, Azji oraz Europy. Wcześniej zajmował również stanowisko dyrektora naczelnego w firmie Arrow Electronics, gdzie odpowiadał za tworzenie skutecznych zespołów handlowych i zarządzanie nimi.

„Bardzo się cieszymy, że Mike Slater przyłączył się do zespołu Digi-Key wnosząc swoje umiejętności liderskie i wiedzę fachową z rynku komponentów elektronicznych” – mówi Dave Doherty, prezes firmy Digi-Key. „Dogłębna znajomość strategii sprzedaży i zarządzania Mike’a Slatera wpisuje się w nasze inicjatywy rozwoju globalnego, w ramach których rozwijamy nasze rynki i definiujemy na nowo znaczenie dystrybutora wysokiej jakości”.

Więcej szczegółów oraz informacje na temat kariery w firmie Digi-Key można znaleźć w witrynie internetowej firmy.

O autorze