Molex nagradza Digi-Key Electronics tytułem globalnego e-katalogowego dystrybutora roku 2021

Digi-Key Electronics otrzymała od firmy Molex tytuł globalnego, e-katalogowego dystrybutora roku 2021 na konferencji 2022 EDS Leadership Summit. Odbyła się ona w Las Vegas od 10 do 13 maja. Firma Digi-Key zdobyła tę nagrodę już po raz czwarty – poprzednie osiągnięcia przypadły w latach 2016, 2017 i 2018.

„Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem od firmy Molex nagrody globalnego, e-katalogowego dystrybutora roku 2021” powiedział David Stein, wiceprezes ds. globalnego zarządzania dostawcami w firmie Digi-Key. „Nasze wspólne zaangażowanie na rzecz jakości i niezawodności zaowocowało długotrwałymi relacjami i dobrymi wynikami dla klientów na całym świecie. To osiągnięcie jest świadectwem naszego wyjątkowego globalnego partnerstwa oraz ciężkiej pracy członków naszego zespołu na całym świecie. Ścisła współpraca z dostawcami jest ważnym elementem naszej strategii rozwoju. Wyjątkowa współpraca, jaką zapewnia firma Molex, potwierdza jej zaangażowanie w technicznie ukierunkowane innowacje. Firma Digi-Key bardzo docenia to wyróżnienie przyznane przez naszego wieloletniego partnera”.

„Zaangażowanie firmy Digi-Key w rozwój i doskonałość operacyjną odegrało kluczową rolę w odniesieniu ogólnego sukcesu firmy Molex w kluczowych branżach w ciągu ostatniego roku”, powiedział Fred Bell, wiceprezes ds. globalnej dystrybucji w firmie Molex. „Cieszymy się, że możemy wręczyć firmie Digi-Key nagrodę globalnego e-katalogowego dystrybutora roku. Gratulujemy jej zespołowi wyjątkowych wyników w 2021 roku. Liczymy na dalsze sukcesy we współpracy z Digi-Key w nadchodzących latach”.

Aby dowiedzieć się więcej lub zamówić produkty z pełnej oferty firmy Molex, odwiedź witrynę internetową Digi-Key.

O autorze