[ZAKOŃCZONA] Wygraj zestaw rozwojowy Microchip SAM C21 Xplained Pro

Portal Mikrokontroler.pl oraz firma Microchip zapraszają do wzięcia udziału w loterii, w której nagrodą główną jest zestaw deweloperski SAM C21 Xplained Pro (ATSAMC21-XPRO). Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy na zniżkę 15% oraz bezpłatną wysyłkę tegoż zestawu.

Microchip SAM C21 Xplained Pro to platforma sprzętowa umożliwiająca rozwój i budowanie prototypów projektów opartych o mikrokontroler ATSAMC21J18A. Zestaw jest zgodny ze środowiskiem programistycznym MPLAB X. Pozwala to uzyskać dostęp do wszystkich funkcji mikrokontrolera, a także na łatwą integrację układu we własnych projektach.

Płytka zawiera wbudowany debugger, co eliminuje konieczność używania zewnętrznych narzędzi do programowania oraz debugowania. Oferuje także zestaw peryferiów, co rozszerza możliwości zestawu i upraszcza proces projektowania na mikrokontrolerze.

Układy z serii Microchip SAM C zawierają rdzeń ARM Cortex-M0+ i mogą być zasilane napięciem 5V. Sprawdzą się w aplikacjach przemysłowych i komercyjnych pracujących w środowisku o wysokim poziomie szumów. Oferują m.in. niezawodne moduły komunikacyjne SERCOM i CAN-FD, moduły do sterowania silnikami, a także obsługę przycisków dotykowych (PTC) w celu zaprojektowania wygodnych interfejsów.

Więcej informacji o zestawie znajdziesz na stronie https://www.microchip.com/en-us/development-tool/ATSAMC21-XPRO

 

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lipca 2022 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 16 sierpnia 2022.
  5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

 

O autorze