Farnell świętuje 10 rocznicę otwarcia biura w Krakowie

Farnell świętuje 10-lecie istnienia swojego krakowskiego biura. Z tej okazji firma daje możliwość poznania krakowskiego zespołu poprzez wirtualne prezentacje pracowników.

Farnell świadczy wysokiej jakości usługi dystrybucyjne w Polsce od dekady. Obecna lokalizacja biura stanowi centrum kreatywności i wysokiej jakości obsługi oraz wsparcia klienta. Początkowo biuro zatrudniało 30 osób wspierających klientów w całej Europie Wschodniej. Od tego czasu zespół powiększył się ponad trzykrotnie, licząc obecnie ponad 100 pracowników, którzy pracują m.in. w obsłudze klienta, sprzedaży, zarządzaniu zasobami, ofertowaniu, marketingu, wsparciu technicznym, obsłudze prawnej, tłumaczeniach i zarządzaniu relacjami z klientami.

W ramach obchodów 10-lecia Chris Breslin, Prezes grupy Farnell, odwiedził krakowskie biuro i spędził czas z zespołem. Podczas spotkania wyróżniono pracowników, którzy w Farnellu pracują od przynajmniej 10 lat.

Stworzono także nową stronę internetową przedstawiającą krakowski zespół, by pokazać ludzi, którzy przyczynili się do sukcesu biura. Dzięki niej można wirtualnie poznać zespół i zapoznać się z dostępnymi kanałami w mediach społecznościowych, by dowiedzieć się więcej na temat ich hobby i zainteresowań, a także by lepiej zrozumieć, w jaki sposób role poszczególnych osób wpływają na usługi firmy Farnell świadczone klientom z całej Europy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat prowadzonej przez firmę Farnell inicjatywy „Poznaj nasz Zespół”, odwiedź tę stronę.

O autorze