Digi-Key wyłącznym globalnym dostawcą nowych zestawów XPLR-IoT-1 firmy u-blox

Firma Digi-Key Electronics ogłosiła, że zestawy badawcze XPLR-IoT-1 firmy u-blox, globalnego lidera technologii w zakresie lokalizacji i komunikacji bezprzewodowej, są już dostępne do nabycia na całym świecie, wyłącznie w Digi-Key.

Zestaw XPLR-IoT-1 jest gotową do użycia platformą rozwojową zawierającą kluczowe komponenty IoT i usługi dla wielu różnych zastosowań i sposobów. Obsługuje technologie GNSS, komórkową, Wi-Fi i Bluetooth oraz usługi komunikacyjne w chmurze.

Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do natychmiastowego użycia, a początkowa konfiguracja jest szybka i prosta. Po wykonaniu zaledwie kilku czynności przygotowawczych zestaw może publikować dane w chmurze i demonstrować kompletne, całościowe rozwiązanie. Bateria wielokrotnego ładowania pozwala na pracę przenośną. Dokładne dane lokalizacyjne są dostarczane przez odbiornik GNSS małej mocy. Zestaw badawczy wyposażono również w zintegrowane czujniki temperatury, wilgotności, ciśnienia i światła otoczenia. Zawiera także magnetometr, żyroskop, przyspieszeniomierz i wskaźnik naładowania baterii.

Więcej informacji na temat zestawów XPLR-IoT-1 firmy u-blox można znaleźć w witrynie internetowej Digi-Key, gdzie można również je nabyć.

O autorze