[ZAKOŃCZONA] Wygraj zestaw rozwojowy Microchip SAM V71 Xplained Ultra Evaluation Kit

Portal Mikrokontroler.pl oraz firma Microchip zapraszają do wzięcia udziału w loterii, w której nagrodą główną jest zestaw deweloperski SAM V71 Xplained Ultra Evaluation Kit (ATSAMV71-XULT). Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy na zniżkę 15% oraz bezpłatną wysyłkę tegoż zestawu.

Zestaw Microchip SAM V71 Xplained Ultra to platforma sprzętowa do rozwoju aplikacji na mikrokontroler ATSAMV71Q21 oraz inne układy oparte o rdzeń ARM Cortex-M7 z serii SAM V70, SAM S70 oraz SAM E70. Zestaw zapewnia dostęp do funkcji mikrokontrolera oraz zawiera wskazówki integracji układu we własnym projekcie.

Seria układów SAM V firmy Microchip to mikrokontrolery z rdzeniem ARM Cortex-M7 przeznaczone do systemów motoryzacyjnych. Zaprojektowano je przede wszystkim do samochodowych aplikacji informacyjno-rozrywkowych. Zapewnia szeroki zakres interfejsów komunikacyjnych, w tym Ethernet AVB, MediaLB, USB oraz CAN-FD. Dostarcza także wydajność do 1500 punktów CoreMarks.

Układy SAM V71 zawiera jednostkę obliczeń zmiennoprzecinkowych o podwójnej precyzji. Mogą pracować z taktowaniem do 300 MHz i zawierają pamięć Flash do 2048 KB oraz pamięć SRAM o pojemności do 384 KB. Moduł zawiera także wbudowany debugger, co oznacza, że do uruchomienia płytki nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi. Zawiera także dodatkowe peryferia, które poszerzają funkcjonalność płytki i ułatwiają sporządzanie własnych projektów.

Więcej informacji o płytce znajdziesz na stronie https://www.microchip.com/en-us/development-tool/ATSAMV71-XULT

 

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 sierpnia 2022 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 12 września 2022.
  5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze