[WEBINARIUM] Obsługa projektów multiboard w Altium Designer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone realizacji projektów wielopłytkowych w środowisku Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 23 sierpnia 2022 r. o godzinie 11.00.


Płytki drukowane nie są samodzielnymi tworami. Bardzo często w gotowym urządzeniu znajduje się wiele połączonych płytek, umieszczonych w odpowiednio wyprofilowanej obudowie. Altium Designer wspiera tworzenie takich konstrukcji na poziomie schematu, pozwalając określić połączenia elektryczne pomiędzy poszczególnymi płytkami, a także na poziomie widoku PCB 3D, pozwalając na odpowiednie rozmieszczenie płytek w stosunku do siebie czy też innych obiektów trójwymiarowych.

Computer Controls zaprasza na bezpłatny webinar, podczas którego zaprezentowane zostanie tworzenie przykładowego projektu wielopłytkowego z omówieniem dostępnych funkcji programu związanych z obsługą takich zadań. Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów i pracowników naukowych. Spotkanie poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny Altium Designer.

Zarejestruj się już teraz

O autorze