LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Firma Digi-Key wyróżniona tytułem najlepszego miejsca pracy dla innowatorów według magazynu Fast Company

Firma Digi-Key Electronics znalazła się na liście 100 najlepszych miejsc pracy dla innowatorów w 2022 roku według magazynu Fast Company.

Magazyn Fast Company na liście najlepszych miejsc pracy dla innowatorów wyróżnia firmy o kulturze dającej pracownikom na wszystkich poziomach możliwość ulepszania procesów, tworzenia nowych produktów lub wymyślania nowych sposobów prowadzenia działalności. Jest to czwarta coroczna lista sporządzana przez organizację, a firma Digi-Key znalazła się na niej po raz pierwszy.

Firma Digi-Key zajęła 28. miejsce na liście 100 firm, do której zgłosiło się ponad 1500 przedsiębiorstw. Została wyróżniona w uznaniu za konsekwentne zaangażowanie w promowanie innowacyjności na wszystkich szczeblach.

Opracowany we współpracy z Accenture ranking najlepszych miejsc pracy dla innowatorów w 2022 roku obejmuje 100 zwycięzców z różnych branż. Redaktorzy Fast Company i badacze Accenture pracowali wspólnie nad oceną blisko 1500 zgłoszeń. Natomiast panel ośmiu wybitnych jurorów dokonał ich przeglądu i nagrodził 100 najlepszych firm. W 2022 roku nagrodzone zostały miejsca pracy z całego świata.

Wrześniowe wydanie listy najlepszych miejsc pracy dla innowatorów w 2022 roku według Fast Company jest już dostępne online. Wydanie drukowane będzie wkrótce dostępne w kioskach. Więcej informacji na temat możliwości zatrudnienia w firmie Digi-Key można znaleźć w witrynie internetowej Digi-Key.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.
Tagi: Digi-Key, news