[WEBINARIUM] Zamiana części, wyprowadzeń i par różnicowych w Altium Designer

Firma Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone funkcjom zamieniającym części, wyprowadzenia oraz pary różnicowe w projekcie w środowisku Altium Designer. Odbędzie się ono w dniu 6 września 2022 r. o godzinie 11.00.

Webinarium- Zamiana części, wyprowadzeń i par różnicowych w Altium Designer

Optymalne rozmieszczenie komponentów w dużym stopniu przyczynia się do zminimalizowania krzyżujących się połączeń. Jednak nigdy nie da się ich całkowicie uniknąć. Duża liczba krzyżujących się połączeń sprawia, że prowadzenie ścieżek jest niezwykle trudne i czasochłonne. Kluczem do ograniczenia tych problemów jest funkcja zamiany wyprowadzeń, części i par różnicowych, pozwalająca na automatyzację zamiany połączeń sieci pomiędzy równoważnymi wyprowadzeniami komponentów, obejmujących pojedyncze wyprowadzenia, wyprowadzenia części elementów wieloczęściowych czy pary różnicowe.

Organizator zaprasza na webinarium, podczas którego przedstawione zostaną praktyczne przykłady zamiany części, wyprowadzeń i par różnicowych w projektach Altium Designer.

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki  i pracowników naukowych.

Spotkanie poprowadzi Adam Adamcewicz, ekspert oraz wieloletni praktyk programu Altium Designer.

Zarejestruj się już teraz

O autorze