Premiera drugiej serii podcastu firmy Farnell „The Innovation Experts”

Farnell opublikował dziś pierwszy odcinek drugiej serii globalnego podcastu: „The Innovation Experts”. Seria zatytułowana „Przemysł 4.0 i przyszłość produkcji”, omawia najnowsze innowacje w świecie elektroniki. Pokazuje także komponenty i rozwiązania produkcyjne, które umożliwiają wdrażanie innowacji technologicznych w Przemysłowym Internecie Rzeczy.

Nowa seria to także unikalne wywiady z przedstawicielami firm Omega Engineering, Advantech, Eaton, ABB, Red Lion Controls i Schneider Electric. Cenne informacje, którymi będą się dzielić pomogą przedsiębiorcom skorzystać z koncepcji Przemysłu 4.0 i zaimplementować aplikacje IIoT.

W drugiej serii podcastu omówiono krytyczne tematy, takie jak m.in. nowa fala Przemysłu 4.0 i trendy inteligentnych fabryk. Audycja będzie stanowić cenny materiał dla specjalistów ds. zakupów i profesjonalnych projektantów, a także inżynierów zajmujących się rozwojem produktów. Będzie też interesująca dla amatorów – entuzjastów którzy elektroniką zajmują się hobbystycznie i chcą być na czasie z nowymi trendami.

Seria „The Innovation Experts” jest dostępna do bezpłatnego odsłuchania w głównych serwisach streamingowych m.in. Spotify, Apple, Amazon Music.

Pierwszy odcinek, w którym występuje firma Omega Engineering jest zatytułowany „Wdrażanie Przemysłu 4.0 za pomocą istniejących i nowych elementów pomiarowych” (ang.: „Upgrading to Industry 4.0 using new and existing measurements”) i jest dostępny już teraz w serwisie Technical Resources Hub firmy Farnell.

O autorze