Nowy odcinek podcastu firmy Farnell „The Innovation Experts” już dostępny

Farnell opublikował dziś drugi odcinek drugiej serii podcastu „The Innovation Experts”, z udziałem przedstawiciela firmy Schneider Electric. Ta firma jest liderem w cyfrowej automatyce i zarządzaniu energią.

W tej serii podcastu omówiono w jaki sposób niektóre z wiodących na świecie firm produkujących komponenty i rozwiązania elektroniczne umożliwiają wdrażanie innowacji technologicznych z zakresu Przemysłowego Internetu Rzeczy i inteligentnej produkcji. Każdy z odcinków serii umożliwi projektantom i specjalistom skorzystanie z koncepcji kryjących się za Przemysłem 4.0, a także wprowadzenie optymalizacji. Cenne wskazówki na temat najnowszych trendów, wyzwań, produktów, narzędzi i aplikacji również będą przedmiotem rozmów w podcaście.

W najnowszym odcinku przedstawiciel Schneider Electric omawia innowacyjne podejście tej firmy do rozwijania nowych rozwiązań technologicznych na potrzeby IIoT. Pokazane zostanie m.in. jak kluczowa wiedza przekazywana jest bezpośrednio klientom firmy. Mark Yeeles, Vice President Industrial Automation w firmie Schneider Electric UK & Ireland wskazuje, że angażowanie się w strategiczne partnerstwa i wdrażanie projektów pilotażowych przed finalną, kompletną integracją jest krytycznie ważne z punktu widzenia pełnej optymalizacji zakładów przemysłowych. Inżynierowie i menedżerowie będą mogli podejmować lepsze decyzje, co usprawni procesy i umożliwi udaną transformację cyfrową w znacznie szybszym tempie.

Podcasty serii „The Innovation Experts” są bezpłatnie dostępne u popularnych dostawców streamingowych, a w tym Spotify i Apple Podcasts. W kolejnych odcinkach znajdą się unikalne wywiady z przedstawicielami firm Advantech, Eaton, ABB, a także Red Lion Controls.

Najnowszy odcinek podcastu jest dostępny już teraz do pobrania z serwisu Technical Resources Hub firmy Farnell.

O autorze