Trzeci odcinek podcastu „The Innovation Experts”: Advantech wyjaśnia, dlaczego integracja jest kluczem do Przemysłu 4.0

Farnell opublikował dziś trzeci odcinek drugiej serii podcastu „The Innovation Experts”. Gościem odcinka  jest przedstawiciel firmy Advantech – globalnego lidera w rozwiązaniach z zakresu IIoT.

W nowym odcinku przedstawiciel firmy Advantech wyjaśnia, dlaczego integracja stanowi klucz do wdrożenia najważniejszych zasad Przemysłu 4.0. Matt Dentino, zajmujący stanowisko Industrial Internet of Things Channel Manager for North America tłumaczy, w jaki sposób wieloletnia polityka sięgania po otwartą architekturę wpłynęła na podejście firmy do integracji zasobów, zarządzania energią, cyfrowej transformacji oraz monitorowania i analizy w czasie rzeczywistym.

Słuchacze dowiedzą się dlaczego istotne jest nawiązywanie strategicznego partnerstwa oraz jakie znaczenie ma  sięganie po pomoc inżynierów i specjalistów od technologii komputerowych nowej generacji. Jest to kluczowe dlatego, że działania te pomagają w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej w czasach Przemysłu 4.0. Dentino dzieli się również przewidywaniami na temat sposobów, w jakie sztuczna inteligencja wpłynie na rozwój nowej fali innowacji Przemysłu 4.0.

Advantech to wiodący, globalny dostawca bezprzewodowych rozwiązań przemysłowych. Ma wiele do powiedzenia w dziedzinie rozwijania inteligentnych systemów IoT i platform wbudowanych. Advantech pomaga swoim partnerom i klientom w łączeniu ich sieci przemysłowych ze zbiorami danych Big Data oraz sztuczną inteligencją. Firma współpracuje też z partnerami biznesowymi nad przyspieszeniem postępów technologicznych z zakresu inteligentnych rozwiązań przemysłowych.

Podcasty z serii „The Innovation Experts” są bezpłatnie dostępne u popularnych dostawców streamingowych, w tym w Spotify i Apple Podcasts.

W kolejnych odcinkach serii pojawią się wywiady z firmami Eaton, ABB i Red Lion Controls.

Trzeci odcinek jest dostępny już teraz w serwisie Technical Resources Hub firmy Farnell.

O autorze