[WEBINARIUM] Czujniki Time-of-flight ST w systemach monitorowania poziomu cieczy

STMicroelectronics zaprasza na webinarium dotyczące pomiarów poziomu wody za pomocą sensorów Time-of-Flight. Wydarzenie odbędzie się 3 listopada w dwóch sesjach – o 15.00 oraz 20.00 czasu polskiego.

Rozwiązania te są w stanie precyzyjnie mierzyć poziom dowolnej cieczy w zbiorniku. Pomiar poziomów cieczy za pomocą optycznych sensorów time-of-flight redukuje ryzyko korozji i wydłuża czas pracy systemu.

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną czujniki optyczne ST, w szczególności z serii FlightSense. Eksperci pokażą najważniejsze cechy sensorów, w szczególności VL53L4CD o wysokiej precyzji oraz wielostrefowym VL53L5CX cechującym się szerokim kątem widzenia. Opowiedzą, które rozwiązanie jest lepsze dla poszczególnych aplikacji. Nie zabraknie też prezentacji sposobu tworzenia prostych prototypów, a także obsługi narzędzi rozwojowych i dokumentacji. Na koniec odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Program wydarzenia

  • Podstawy czujników poziomu cieczy i typowe aplikacje,
  • Technologia ST FlightSense oraz oferta czujników firmy,
  • Popularne problemy projektowe w systemach monitorowania poziomu cieczy,
  • Zasoby rozwojowe ST i jak je wykorzystać do skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na webinarium na stronie https://content.st.com/liquid-level-monitoring-solutions-based-on-tof-sensors-webinar.html?ecmp=tt29243_em_enews_oct2022

O autorze