LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[WEBINARIUM] Łatwa i bezpieczna komunikacja układów ST z chmurą AWS

STMicroelectronics zaprasza na webinarium dotyczące bezpiecznego połączenia urządzeń IoT opartych o STM32 z chmurą Amazon Web Services. Webinarium odbędzie się 8 grudnia 2022 roku w dwóch sesjach – o 15.00 i 20.00 czasu polskiego.

W celu bezpiecznej współpracy układów STM32 oraz chmury AWS, ST opracowało implementację referencyjną systemu zgodnego z AWS FreeRTOS oraz zaufanego firmware Arm TF-M. Te narzędzia pozwalają w prosty sposób zaimplementować bezpieczną łączność z chmurą.

Podczas webinarium omówione zostanie m.in. jak rozwiązanie zmniejsza wymagania programowe, trudność konfiguracji oraz czas uruchomienia programu. Narzędzia zostaną zademonstrowane na zestawie Discovery z mikrokontrolerem STM32U5. Ten układ cechuje się bardzo niskim poborem energii, wysokim poziomem bezpieczeństwa i znaczącą mocą obliczeniową.

Prezentacja obejmie także kompletną demonstrację sensora zdalnego, który w sposób bezpieczny wysyła dane z czujnika do chmury.

Pod koniec wydarzenia odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi z ekspertami firmy ST.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie https://content.st.com/connect-iot-devices-to-aws-cloud-webinar.html