LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Firma Digi-Key uruchamia 14. doroczną promocję DigiWish Giveaway i publikuje świąteczny przewodnik po prezentach

Firma Digi-Key Electronics 1 grudnia uruchomiła 14. doroczną promocję DigiWish Giveaway. Opublikowała także świąteczny przewodnik po prezentach 2022. Święta już niedługo, dlatego Digi-Key pomoże 24 szczęśliwym zwycięzcom dużo wcześniej wykreślić parę pozycji z listy życzeń, realizując misję firmy polegającą na stymulowaniu i wspieraniu inżynierów oraz innowacji na całym świecie.

Uczestnicy biorący udział w trwającej od 1 do 24 grudnia 2022 r. promocji mogą wygrać wybrane przez siebie produkty. Aby wziąć udział, należy wybrać jeden produkt dostępny w magazynie firmy Digi-Key o wartości do 100 dolarów USA. Następnie należy umieścić komentarz lub post ze swoim „życzeniem” w serwisie Facebook, Instagram lub Twitter, używając hasztaga #DigiWish. Każdego dnia z listy kwalifikujących się do konkursu kandydatów zostanie wylosowane jedno nazwisko, co daje łącznie 24 szczęśliwych zwycięzców. Wszyscy uczestnicy wezmą również udział w wielkim losowaniu nagrody 500 dolarów do wydania na zakupy w Digi-Key.

Ponadto dla osób, które szukają produktów dla bliskich inżynierów i projektantów firma Digi-Key opublikowała świąteczny przewodnik po prezentach 2022. W przewodniku każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno dzieci interesujące się techniką, jak i zaawansowany majsterkowicz, czy inżynier.

Udział w promocji DigiWish Giveaway nie wymaga dokonania zakupu. Nie jest ona jednak dostępna w miejscach, gdzie jest to niedozwolone przepisami prawa. Przypominamy uczestnikom, że firma Digi-Key nie może przyznać nagród w postaci produktów, które są objęte restrykcjami eksportowymi dotyczącymi kraju uczestnika. Posty uczestników promocji DigiWish w mediach społecznościowych muszą być publiczne, aby umożliwić zebranie danych.

Zapraszamy do witryny internetowej Digi-Key, gdzie można znaleźć zasady i warunki promocji 2022 DigiWish Giveaway oraz przeglądać świąteczny przewodnik po prezentach 2022.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.
Tagi: Digi-Key, news