[ZAKOŃCZONA] Wygraj płytkę deweloperską Curiosity PIC32CX-BZ2 i WBZ451 firmy Microchip

Portal Mikrokontroler oraz firma Microchip zapraszają do wzięcia udziału w loterii, w której nagrodą główną jest płytka deweloperska Curiosity z układami PIC32CX-BZ2 i WBZ451 (EV96B94A). Każdy uczestnik otrzyma również kupon zniżkowy na zniżkę 15% i darmową dostawę na tą płytkę.

Płytka rozwojowa Curiosity PIC32CX-BZ2 i WBZ451 to kompletna platforma do rozwoju projektów na rodzinę mikrokontrolerów Microchip PIC32CX-BZ2. Jest dostarczana z fabrycznie wgraną wieloprotokołową wersją demo aplikacji. Zawiera także czujnik temperatury, gniazdo pomiaru prądu, diodę LED RGB oraz gniazdo mikroBUS MikroElectronika do podłączenia do podłączenia zewnętrznych czujników i dodatkowych płytek.

Łączność bezprzewodowa stała się obowiązkową cechą wielu produktów. Jednak często wiąże się ze wzrostem kosztów i złożoności projektu. W celu zmniejszenia tych niedogodności firma Microchip wprowadziła na rynek pierwszą rodzinę mikrokontrolerów PIC opartą na architekturze ARM Cortex-M4F, która zawiera zintegrowaną funkcjonalność Bluetooth Low Energy, a także wsparcie jednego z najbardziej kompletnych ekosystemów deweloperskich w branży.

Rodzina PIC32CX-BZ2 obejmuje zarówno urządzenia typu System-on-Chip (SoC), jak również certyfikowane moduły RF-ready. Oprócz funkcjonalności Bluetooth Low Energy, zastosowano tam stosy Zigbee i możliwości aktualizacji OTA. Część sprzętowa obejmuje 12-bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy, moduły timerów/liczników (TCC), wbudowany silnik szyfrujący oraz szeroki zestaw interfejsów dla urządzeń dotykowych, CAN, czujników, wyświetlaczy i innych urządzeń peryferyjnych.

Duża pamięć Flash 1 MB jest w stanie obsługiwać duże kody aplikacji, wieloprotokołowe systemy bezprzewodowe i aktualizacje OTA. Obudowy wykonane zgodnie z normą AEC-Q100 Grade 1 (125°C) dodatkowo upraszczają integrację łączności bezprzewodowej w miejscach, gdzie wymagane są niezawodne rozwiązania.

Więcej informacji o płytce znajdziesz na stronie https://www.microchip.com/en-us/development-tool/EV96B94A

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 grudnia 2022 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 3 lutego 2023.
  5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze