Firma Digi-Key Electronics przedstawia 2. sezon filmów z serii Farm Different

Firma Digi-Key Electronics przedstawia nowy sezon serii filmów „Innowacje w rolnictwie”, która podkreśla rolę technologii automatyki i sterowania w zrównoważonym rolnictwie i dystrybucji żywności.

Sezon 2. składa się z trzech odcinków, a jego sponsorami są Grupa YAGEO i STMicroelectronics. Nowy sezon będzie skupiać się na łączności w procesach od gospodarstwa rolnego aż do stołu i będzie zawierać wywiady ze specjalistami z branży rolniczej na temat automatyki, pracy, zaawansowanych czujników, zarządzania zasobami oraz śledzenia aktywów.

Pierwszy z trzech filmów z serii, pt. „Automating a Withering Workforce” („Automatyzacja w erze braku pracowników”) można już oglądać na stronie internetowej Digi-Key. Materiał pokazuje, jak spadek liczby rolników na całym świecie stworzył potrzebę wdrożenia rozwiązań zautomatyzowanych, które pozwolą wypełnić tę lukę.

Drugi film, zatytułowany „From Farm to Table” czyli „Od gospodarstwa do stołu”, pozwoli przyjrzeć się bliżej technologiom, które umożliwiają lepszy nadzór nad żywnością w całym łańcuchu dostaw, aby zapobiegać jej nadmiernemu marnotrawieniu; natomiast trzecia osłona serii, „The Sustainable Future of Farming” („Zrównoważona przyszłość rolnictwa”), opowiada o najnowszych innowacjach w technologii rolniczej, które przekładają się na maksymalną wydajność.

Aby dowiedzieć się więcej o tej serii filmów, zrównoważonej produkcji oraz sposobie, w jaki Digi-Key wspiera szybko zmieniające się rolnictwo, odwiedź witrynę internetową Digi-Key.

O autorze