LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[WEBINARIUM] Altium Designer – edytor PCB 3D

Computer Controls zaprasza na webinarium, podczas którego przedstawiony zostanie narzędzie edytora PCB 3D w programie Altium Designer. Webinarium odbędzie się 14 lutego 2023 roku w godzinach 11.00 – 12.00.

Płytki obwodów drukowanych stają się coraz gęściej upakowane i często muszą zmieścić się w możliwie najmniejszych obudowach, czasem o bardzo wyrafinowanych kształtach. Przy bardzo dużym nacisku na czas realizacji projektu i dostarczenia produktu na rynek, projektant nie ma czasu na tworzenie wielu prototypów płytek, w celu sprawdzenia ich rozmiaru, poprawnego wyrównania złącz czy i dopasowania do obudowy. Wszystkie te sprawdzenia trzeba wykonywać już na etapie projektowania. Dzięki unikalnemu edytorowi PCB 3D, Altium Designer pozwala rozwiązać te problemy.

Podczas webinarium organizatorzy przedstawią funkcjonalności programu w zakresie obsługi 3D. Omówione zostaną: tworzenie modelu trójwymiarowego, edycja komponentów w edytorze PCB 3D, definiowanie reguł i sprawdzanie konfliktów, a także złożenie płytki PCB z obudową.

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów i pracowników naukowych.

Spotkanie poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny programu Altium Designer.