Firma Digi-Key Electronics dodaje ponad 550 nowych dostawców i 75 tysięcy pozycji magazynowych w 2022 roku

Firma Digi-Key Electronics ogłosiła, że w 2022 roku znacznie rozszerzyła swoje portfolio, dodając ponad 550 nowych dostawców w ramach swojej podstawowej działalności obejmującej platformę handlową Digi-Key i program realizacji zamówień przez Digi-Key. W 2022 roku firma dodała również ponad 75 tysięcy nowych pozycji magazynowych (SKU) do swojej podstawowej działalności biznesowej.

Niektórzy z dostawców dodanych do portfolio Digi-Key w 2022 roku to AirBorn, Endress+Hauser, EPC SpaceIsabellenhutte i Schneider Electric. Długoletni dostawcy, tacy jak Amphenol, również rozbudowują swoją ofertę o nowe produkty z różnych działów.

Firma Digi-Key jest autoryzowanym dystrybutorem komponentów elektronicznych pochodzących od ponad 2300 wiodących w branży dostawców, gwarantując inżynierom, projektantom, specjalistom ds. zaopatrzenia oraz wytwórcom, że zamawiane przez nich produkty są autentyczne i dostarczane do Digi-Key bezpośrednio od producenta.

Firma kontynuuje poszerzanie różnorodności swoich produktów i dostawców o nowe kategorie produktów dzięki platformie handlowej Digi-Key, będącej wspólnym źródłem wszystkich innowacji technologicznych we wszystkich aspektach, w tym pustych płytek drukowanych, automatyki przemysłowej, rozwiązań probierczych i pomiarów, rozwiązań IoT oraz praktycznie wszystkich rzeczy związanych i skojarzonych z innowacjami technologicznymi, a wszystko to w ramach pojedynczego środowiska zakupowego. Czas wysyłki produktu z platformy zazwyczaj wynosi od 1 do 5 dni bezpośrednio od dostawcy.

Korzystając z najnowocześniejszego magazynu i centrum logistycznego firmy Digi-Key, program realizacji zamówień przez Digi-Key łączy możliwości magazynu 3PL z obsługiwaną przez wiele lat, globalną bazą klientów. Firma dysponuje też światowej klasy witryną internetową do realizacji zamówień i transakcji na żądanie. Dzięki temu może wprowadzać na rynek, sprzedawać, wybierać, pakować i wysyłać produkty dostawców na cały świat.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostawców w portfelu firmy Digi-Key, odwiedź witrynę internetową Digi-Key.

O autorze