[WEBINARIUM] Projekty wielokanałowe w Altium Designer

Computer Controls zaprasza na webinarium, podczas którego przedstawione zostanie sposób projektowania układów wielokanałowch w programie Altium Designer. Webinarium odbędzie się 28 lutego 2023 roku w godzinach 11.00 – 12.00.

Projekty wielokanałowe w Altium Designer

Wiele projektów zawiera powtarzające się fragmenty obwodów. Jedna płytka może zawierać tę samą sekcję powtórzoną trzydzieści dwa razy lub zawierać cztery identyczne bloki z ośmioma podkanałami w każdym. Użycie funkcji kopiowania i wklejania do powielenia części obwodu jest stosunkowo proste, lecz korygowanie lub aktualizowanie schematu po tej operacji może prowadzić do błędów. Altium Designer oferuje rzeczywiste projektowanie wielokanałowe, co oznacza możliwość wielokrotnego odwoływania się do danego arkusza w projekcie. Potrzebne zmiany wykonywane są tylko raz i automatycznie wprowadzane do każdej instancji obwodu.

Organizator zaprasza na webinarium, podczas którego zaprezentowany zostanie sposób obsługi projektów wielokanałowych w Altium Designer – od stworzenia odpowiedniej struktury schematu, do automatycznego rozmieszczania komponentów i ścieżek po stronie PCB. 

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Spotkanie poprowadzi Adam Adamcewicz ekspert oraz wieloletni praktyk programu Altium Designer.

Zarejestruj się teraz

O autorze