Kursy projektowania PCB w środowisku Altium Designer – nowe terminy

Firma Computer Controls organizuje szkolenia prezentujące możliwości środowiska Altium Designer w zakresie projektowania płytek PCB. Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy w Bielsku-Białej przy ulicy Budowalnych 1. Pozwalają poznać jedne z najpopularniejszych środowisk projektowych oraz pogłębić swoją wiedzę z zakresu projektowania płytek drukowanych.

Computer Controls Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Altium i oferuje szkolenia o różnym stopniu zaawansowania z obsługi środowiska i narzędzi pokrewnych. Szkolenia prowadzone są w formie warsztatów przez wykwalifikowanych, certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz biegłą znajomością oprogramowania. Każdy uczestnik otrzymuje na własność drukowany podręcznik w języku polskim i inne materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia kursu. Szkolenia prowadzone są z wykorzystaniem najnowszej wersji programu Altium Designer.

Szkolenia prowadzone są w różnych stopniach zaawansowania. Kursy kompleksowe prezentują klientom kompletny proces projektowania obwodu drukowanego. Natomiast kursy zaawansowane prezentują zagadnienia wymagające większej wiedzy i biegłości w projektowaniu, wykraczające poza program szkolenia kompleksowego.

Najbliższe terminy szkoleń to:

  • Kurs kompleksowy: 14-16.06.2023,
  • Kurs zaawansowany: 22-23.06.2023.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie https://www.ccontrols.pl/pl_pl/szkolenia-altium-designer

O autorze