Digi-Key przedstawia 2. sezon serii filmów pt. „Supply Chain Transformed”

Firma Digi-Key Electronics opublikowała pierwszy odcinek 2. sezonu serii filmów „Supply Chain Transformed” skupiającej się na postępach w Internecie rzeczy (IoT), łączności, czujnikach i śledzeniu aktywów w łańcuchu dostaw.

Sponsorowana przez firmę Nordic Semiconductor seria złożona z trzech odcinków, przygląda się bliżej temu, jak świat radzi sobie z nowymi i stale obecnymi wyzwaniami w globalnej logistyce oraz bada, w jaki sposób technologia może zapewnić widoczność i wgląd w ryzyka związane z łańcuchem dostaw.

Rozpoczynający serię film pt. „The Path to Recovery” jest już dostępny w witrynie internetowej Digi-Key. Analizuje on zmiany w łańcuchach dostaw od czasu wydarzeń w 2020 roku i co dostawcy robią inaczej, aby zapewnić inżynierom i projektantom dostępność potrzebnych produktów, na które istnieje największy popyt.

W drugim filmie zatytułowanym „The Beginning of the Supply Chain”, przyjrzymy się w jaki sposób dostawcy pozyskują surowce i komponenty, które stanowią podstawę współczesnych projektów. Natomiast w trzecim filmie, zatytułowanym „Future-Proof Supply Chains”, przeanalizujemy kroki niezbędne do zapewnienia, by przyszłe łańcuchy dostaw były gotowe do sprostania nieoczekiwanym skokom popytu.

Aby dowiedzieć się więcej o tej serii filmów oraz sposobie, w jaki firma Digi-Key wspiera klientów stawiających czoła wyzwaniom globalnej logistyki, odwiedź witrynę internetową Digi-Key.

O autorze