[WARSZAWA] Szkolenie Hands-On Google/AWS Cloud in Minutes z rozwiązaniami PIC/AVR

Gamma, oficjalny dystrybutor firmy Microchip w Polsce, zaprasza na prezentację i szkolenie Hands-On w temacie Google/AWS Cloud in Minutes z rozwiązaniami PIC®/AVR®. Szkolenie odbędzie się w Warszawie 5 kwietnia 2023 roku.

W trakcie spotkania zaprezentujemy ofertę nowoczesnych rozwiązań PIC/AVR, w tym zintegrowanych urządzeń peryferyjnych oraz narzędzi deweloperskich. Omówione zostanie zagadnienie bezpieczeństwa funkcjonalnego zaimplementowanego w nowoczesnych układach firmy Microchip. Zajęcia Hands-on pokażą z kolei jak łatwe jest tworzenie węzłów czujników IoT, integracja ich z chmurą i przeglądanie danych w czasie rzeczywistym przy użyciu kompleksowego rozwiązania, które obejmuje wszystkie aspekty bezpieczeństwa i integralności danych.

Zajęcia prowadzą w języku polskim inżynierowie aplikacyjni z firm Microchip oraz Gamma. Wydarzenie odbędzie się w Eurocentrum Office Complex Beta na Alejach Jerozolimskich 134 w Warszawie. Szkolenie odbędzie się w godzinach 9.00-15.00 wraz z przerwą na Lunch.

Na potrzeby zajęć uczestnicy muszą posiadać własny laptop z zainstalowanym środowiskiem MPLAB X oraz kompilatorem XC8.

Dokładny program szkolenia oraz możliwość rejestracji znajdą Państwo na stronie https://gamma.pl/aktualnosci/1801_szkolenie-hands-on-google-aws-cloud-in-minutes-z-rozwiazaniami-pic-avr-w-warszawie.html

O autorze