Najnowsze produkty TE Connectivity już dostępne w Farnell

Farnell powiększył swoją ofertę produktów TE Connectivity do zastosowań w pojazdach elektrycznych, energetyce, samolotach, cyfrowych fabrykach, inteligentnych domach, opiece medycznej ratującej życie, wydajnych sieciach użyteczności publicznej oraz globalnej infrastrukturze komunikacyjnej.

Najnowsze produkty TE Connectivity w ofercie Farnell to m.in.:

  • Złącza AMPMODU: 2-milimetrowe gniazda typu płytka–płytka, które zapewniają zwiększony kontakt powierzchniowy i mogą być stosowane w różnych procesach montażowych.
  • Corcom 3-phase high performance DIN Rail EMI filters: filtry ogólnego przeznaczenia dla stosowania w systemach 3-fazowych, z dołączonym połączeniem neutralnym.
  • ZŁĄCZA M12 8/12 PINÓW NA PŁYTKĘ PCB/PANEL: nowe wtykowe złącza na płytkę PCB, które pomagają zwiększyć wydajność produkcji. Obniżają też koszty instalacji w miejscach, gdzie wymagana jest ochrona IP67. 12-pinowe złącza o dużej gęstości są odpowiednie do przesyłania sygnałów i danych w trudnych warunkach przemysłowych. Zapewniają także bardzo zwartą konstrukcję i dużą gęstość połączeń.
  • Rozwiązania połączeniowe serii Dynamic we wzmocnionej obudowie są odpowiednie do całej gamy zastosowań przemysłowych — od obwodów sygnałowych do układów zasilania. Złącza te charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją obudowy i wysokiej jakości systemem styków zaciskanych, dzięki czemu nadają się do zastosowań typu przewód–płyta, przewód–panel i przewód–przewód w trudnych warunkach przemysłowych.

Najnowsze produkty TE Connectivity są już dostępne w ofercie Farnell

O autorze