Farnell autoryzowanym dystrybutorem E-Switch

Farnell podpisał nowe porozumienie dystrybucyjne z E-Switch, co pozwoli klientom zakup pełnej gamy produktów z jednego, wygodnego i zaufanego źródła.

E-Switch oferuje jedno z najszerszych portfolio przełączników na rynku, w tym przełączniki dotykowe, kołyskowe, przyciskowe, wandalodporne, pojemnościowe, detektorowe, DIP, z blokadą kluczykową, nawigacyjne, obrotowe i wiele więcej.

Dodanie produktów E-Switch do portfolio komponentów elektromechanicznych Farnell zapewnia klientom łatwy dostęp do kilku tysięcy opcji przełączników do użytku w szerokim spektrum zastosowań, takich jak przemysł, elektronika użytkowa, sprzęt AGD i komercyjny, medycyna i opieka zdrowotna, telekomunikacja/serwery i transport. Klienci będą mogli uzyskać dostęp na przykład do przełączników deski rozdzielczej do zastosowań w rolnictwie, pojazdach terenowych, morskich i wodnych, a także do śledzenia i monitorowania floty pojazdów komercyjnych.

Wiele przełączników E-Switch można dostosować do konkretnych wymagań, a rocznie pojawia się od dziewięciu do dwunastu nowych produktów w tej kategorii.

Oprócz dostarczania klientom szerokiego wyboru przełączników elektromechanicznych, E-Switch udostępnia również dokumentację pisemną i wideo, zapewniając inżynierom najbardziej aktualne informacje o modelach, karty danych produktów oraz profesjonalne certyfikaty.

Pełna gama produktów E-Switch jest już dostępna w magazynach Farnell w regionie EMEA.

O autorze