INTechHouse i Grupa RENEX łączą siły w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań

INTechHouse, marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w obszarze hardware, dołączyła do grona partnerów korzystających z produktów Grupy RENEX. W realizacji swoich nowatorskich projektów korzysta ona z niezawodnych sprzętów Reeco, brandu należącego do grupy.

W swojej pracy INTechHouse wykorzystuje wysokiej jakości stacje lutownicze, myjki ultradźwiękowe oraz stanowiska ESD wraz z osprzętem do montażu elektroniki. Te narzędzia umożliwiają firmie tworzenie precyzyjnych prototypów oraz wprowadzanie modyfikacji w trakcie badań kompatybilności.

INTechHouse dołączyła do grona partnerów Grupy RENEX

Inżynierowie podkreślają, że sprzęty marki Reeco tworzą im komfortowe warunki pracy, są niezawodne i wysokiej jakości. Firma korzysta również z antystatycznej odzieży roboczej z certyfikacją ESD.

Grupa RENEX cieszy się z możliwości wspierania innowacyjnych projektów realizowanych przez INTechHouse. Przyczynia się do nich dostarczając sprzęt, który pomaga przekształcić te projekty w działające rozwiązania.

INTechHouse to nie tylko producent hardware i software, ale także pionier w obszarze rozwiązań dedykowanych do badania jakości powietrza i wody za pomocą dronów. Firma dostarcza rozwiązania dla podmiotów, które potrzebują innowacyjnych narzędzi do wykrywania zanieczyszczeń wody i powietrza na terenach miejskich i przemysłowych.

Grupa RENEX z dumą wspiera INTechHouse w realizacji tych ambitnych projektów, dostarczając niezawodne i wysokiej jakości rozwiązania, które pomagają firmie osiągnąć swoje cele.

Więcej na https://www.renex.pl

O autorze