[WEBINARIUM] Tworzenie modeli AI dla urządzeń brzegowych za pomocą Nvidia TAO Toolkit oraz rozwiązań STM32 AI

STMicroelectronics zaprasza na webinarium poświęcone projektowaniu wydajnych modeli Edge AI za pomocą narzędzi STM32 AI oraz Nvidia TAO Toolkit. Prezentacja odbędzie się 29 sierpnia 2023 w dwóch sesjach: o 15:00 i 20:00 czasu polskiego.

Technologia Edge AI, czyli implementacja algorytmów sztucznej inteligencji w urządzeniach brzegowych opartych na małych i średnich mikrokontrolerach, umożliwia opracowanie zupełnie nowych aplikacji w wielu różnych branżach. Tym niemniej jednak do osiągnięcia pełnego potencjału technologia potrzebuje łatwych w obsłudze narzędzi, które mogą znacznie uprościć pracę z skomplikowanymi technologiami AI.

Podczas godzinnej sesji eksperci z firm ST i Nvidia zaprezentują sposób projektowania wydajnych algorytmów Edge AI na mikrokontrolerach STM32. Program rozpocznie się od dość skomplikowanej sieci neuronowej, która nie zmieści się na mikrokontrolerze. Następnie zestaw narzędzi Nvidia TAO pozwoli na zmniejszenie wykorzystania pamięci stukrotnie, co pozwoli na uruchomienie sieci na STM32. W ostatnim kroku eksperci przedstawią przykład wykrywania obecności człowieka przez urządzenie Edge AI.

Po prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie https://content.st.com/embedded-ai-models-with-nvidia-tao-toolkit-and-stm32-ai-solutions.html

O autorze