Farnell zdobywa przyznawaną przez firmę Molex nagrodę „Europejskiego dystrybutora e-katalogów roku”

Firma Farnell została uhonorowana przez Molex prestiżową nagrodą „Europejskiego dystrybutora e-katalogów w 2022 roku”. Nagroda jest wyrazem uznania dla wyjątkowych wysiłków i zaangażowania w rozszerzanie linii produktów oraz wyjątkowych relacji marketingowych z dostawcami w branży.

Coroczne nagrody Molex przyznawane dystrybutorom roku w Europie są wyrazem uznania dla regionalnych sukcesów cenionych partnerów dystrybucyjnych firmy. Program nagród wyróżnia dystrybutorów, których wysiłki przyczyniły się do rozwoju działalności w całej Europie.

Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Wielkiej Brytanii 27 czerwca 2023 roku. Obecni byli przedstawiciele Farnell, w tym Simon Meadmore, Vice President Product and Supplier Management w Farnell Global, Andy Waller, Product Segment Lead w Farnell Global, Andreea Teodorescu, Director Global Supplier Marketingw Farnell Global oraz Rob Rospedzihowski, President Sales EMEA EMEA w Farnell Global.

Ceremonia wręczenia nagród była dla obu firm okazją do przedstawienia wizji przyszłości i wspierania współpracy w celu osiągnięcia rentownego wzrostu.

Farnell zapewnia projektantom dostęp do ponad 33 000 produktów Molex dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://pl.farnell.com/b/molex.

O autorze