LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[WEBINARIUM] Bezpieczeństwo systemów wbudowanych dzięki pakietowi STM32Trust TEE secure manager

STMicroelectronics zaprasza na webinarium dotyczące pakietu STM32Trust TEE secure manager, który służy do zapewniania bezpieczeństwa systemów wbudowanych. Wydarzenie odbędzie się 7 września 2023 w dwóch sesjach: o 15.00 i 20.00 czasu polskiego.

W systemach mikrokontrolerowych aspekty bezpieczeństwa oznaczają przede wszystkim ochronę oprogramowania, danych oraz funkcjonalności systemu. Projektanci potrzebują rozwiązań, które pozwolą łatwo i szybko implementować kluczowe zabezpieczenia. Umożliwia też zachowanie zgodności z szybko zmieniającymi się standardami bezpieczeństwa.

ST to pierwszy producent mikrokontrolerów, który dostarcza certyfikowane i sprawdzone zaufane środowisko wykonawcze (TEE, Trusted Execustion Environment) pod nazwą STM32Trust TEE Secure Manager dla układów z rodziny STM32H5. Środowisko pozwala na implementację funkcji bezpieczeństwa według najlepszych praktyk.

Funkcje zawarte w pakiecie, w tym m.in. bezpieczne uruchamianie, zarządzanie łańcuchem zaufania, ochrona kodu i wiele innych są zgodne ze standardem ARM PSA. Pakiet pozwala więc stodunkowo prosto spełnić wymagania certyfikacji SESIP oraz PSA Level 3.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie: https://content.st.com/stm32trust-tee-secure-manager-solution-webinar.html?ecmp=tt34545_em_enews_aug2023