LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[ZAKOŃCZONA] Wygraj zestaw rozwojowy Microchip Integrated Graphics and Touch (IGaT) Curiosity

Mikrokontroler i firma Microchip zapraszają do wzięcia udziału w loterii, w której nagrodą główną jest zestaw rozwojowy Microchip Integrated Graphics and Touch Curiosity (EV14C17A) do projektowania interfejsów graficznych i dotykowych. Ponadto każdy uczestnik otrzyma kupon na 15% zniżki oraz darmową dostawę tegoż zestawu.

Zestaw rozwojowy zawiera 32-bitowy mikrokontroler SAME51J20A, który umożliwia niedrogą i prostą implementację interfejsu graficznego i dotykowego. Połączenie platformy sprzętowej i bibliotek programowych pozwala na szybkie i proste zaprojektowanie interfejsu dla szerokiego zakresu aplikacji, bez konieczności stosowania osobnego kontrolera dotykowego.

Same mikrokontrolery z serii SAM E5x dysponują rdzeniem ARM Cortex-M4 z jednostką FPU o taktowaniu 120 MHz. Zawierają także wbudowaną pamięć Flash o pojemności do 1 MB oraz pamięć SRAM o pojemności do 256 KB. Mikrokontrolery mają także interfejs Ethernet 10/100, CAN FD, a także bogate funkcje bezpieczeństwa i tryby energooszczędne. Sprawia to, że układy idealnie sprawdzą się w niewielkich, wymagających niewielkiego poboru prądu aplikacjach połączonych z siecią.

Projekt zaprezentowany w zestawie przewyższa inne rozwiązania interfejsowe oparte o ARM Cortex-M4, gdyż nie potrzebuje on osobnego kontrolera dotykowego. Zmniejsza to koszt i złożoność rozwiązania. Cały firmware, w tym biblioteki i kody demonstracyjne są dostępne publicznie, poprzez zintegrowany framework MPLAB Harmony v3.

Więcej informacji na stronie https://www.microchip.com/en-us/development-tool/EV14C17A

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 września 2023 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 9 października 2023.
  5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.
Autor: Microchip