DigiKey ogłasza konkurs z nagrodami Back2School 2023

Firma DigiKey ogłasza swój doroczny, popularny konkurs z nagrodami Back2School, dający studentom możliwość wygrania „bonu DigiKey”, który można wykorzystać na zakup produktów do konstruowania i projektowania rozwiązań nowej generacji.

Organizatorzy przewidzieli w sumie dziewięć nagród, a zwycięzcy zostaną wybrani losowo. Jeden zdobywca nagrody głównej otrzyma „bon DigiKey” o wartości 1000 USD. Trzech zdobywców drugiej nagrody otrzyma bon o wartości 500 USD. Natomiast pięciu zdobywców trzeciej nagrody otrzyma bon o wartości 250 USD.

„Cieszymy się, że możemy ogłosić szeroko wyczekiwany konkurs z nagrodami Back2School 2023 i zapewnić studentom narzędzia, produkty oraz zasoby potrzebne do przyspieszenia postępów zarówno na zajęciach, jak i podczas projektowania i konstruowania poza szkołą” – mówi Y.C. Wang, dyrektor globalnego programu akademickiego w DigiKey. „Firma DigiKey jest zaangażowana w promowanie rozwoju i wspieranie studentów na całym świecie, którzy pracują nad projektowaniem rozwiązań nowej generacji”.

W konkursie może wziąć udział każdy student mający adres e-mailowy uniwersytetu lub koledżu, a zgłoszeń można dokonywać w miejscowym języku studentów. Aby dowiedzieć się więcej lub wziąć udział w konkursie Back2School, odwiedź witrynę internetową DigiKey tutaj. Zgłoszenia można przesyłać od 5 września do 30 października 2023 r., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w dniu 15 listopada 2023 r.

O autorze